tel. +420 384 420 090, e-mail info@hoteldyje.cz

Hotel Dyje Dačice

AKTIVITY

Do našeho hotelu nemusíte přijet "pouze přespat", ale můžete zde také strávit svoji dovolenou. Zajistíme Vám polo nebo plnou penzi, ubytování, případně další služby dle Vašeho přání.

V Dačicích budete mít řadu příležitostí ke kulturnímu či sportovnímu vyžití. Můžete navštívit je to prohlídka Státní zámek Dačice, galerii či zámecký park. Během léta se u nás a v blízkém koná mnoho hudebních festivalů které určitě stojí za shlédnutí. K relaxaci slouží nově otevřené moderní koupaliště.

Největším lákadlem jsou dvě blízká historická města, 13 km vzdálené město Telč zapsané na seznamu Unesco a 14 km vzdálené renesanční město Slavonice. Určitě doporučujeme návštěvu hradu Lanštejn. Řadu dalších informací o České Kanadě a možnostech využití volného času najdete např. na TIXIC.COM.

Abyste za dobu dovolené tolik nepřibrali, můžete si udělat pěší tůru některou z nespočtu turistických stezek jež se v okolí nacházejí. Vyjížďky na kolech do panenské přírody České Kanady Vám také pomohou vyčistit hlavu od každodeních starostí. K plánování Vašich výletů doporučujeme Cykloatlas, kde naleznete všechny značené cyklostezky a můžete si plánovat i vlastní výlety.

Dostupné služby v okolí

V Dačicích a okolí můžete ke zpříjemnění Vašeho pobytu můžete využít plnou škálu služeb. V případě Vašeho zájmu Vám rádi zprostředkujeme kontakt či zajistíme termín.

Půjčovna kol

K projížďkám na kole můžeze využít půjčovnu kol Cyklo-sport. Pro hosty Motelu Dačice jsou k dispozici výhodné sazby zapůjčení kol s dovozem kola do motelu. Firma Cyklo-Sport zajistí i servis vlastních kol přímo v areálu motelu.

Kosmetika, wellness

Kadeřnictví Daniela Poláková - Mládežnická 558, tel: 607 784 273
Pedikůra/Manikůra Masláková Jiřina - Göthova 71, tel: 776 140 795. Pedikůra, manikůra, reflexní masáž nohou
Krebsová Eliška - Göthova 71, tel: 720 667 799. Solárium, permamentní make-up, piercing, tattoo, rekontrukční kosmetika, malování henou na kůži.
Detoxcentrum, Šlápotová Martina,Švabinského 298/III, Tel:606 743 060. Masáže,kraniosakrální terapie, detoxikace organismu podle MUDr. Josefa Jonáše
Fitness OAZA - ulice 9. května, tel: 722 054 479. Posilovna, spinning, solárium.

Ostatní služby

Jízda na koni - Gueverová Olga, Plačovice 10, 378 81 Slavonice, tel: 720 456 367. Jízda na koni, jezdecké potřeby, ustájení koní.